מנעולן פורץ באבן יהודה

מנעולן פורץ באבן יהודה,

גולד מנעולים מספקת שירותי מנעולנות באבן יהודה, שירותי מנעולנות יזומה כגון הקשחת דלתות, החלפת צילינדרים, התקנת כספות ועוד, שירותי מנעולנות בחרום כגון: פריצת דלתות, פריצת רכבים ועוד.

לפרטים ולמידע נוסף ניתן לפנות אלינו בטלפון : 1-800-100-972 ונשמח לעזור

בשנים האחרונות אזור התעשייה של אבן יהודה התפתח מאוד ומונה כיום מאות/אלפי עסקים, בעקבות זאת הביקוש לבעלי מקצוע באזור גדל בצורה משמעותית, גולד מנעולים שמה לעצמה למטרה להיות בראש נותני השירות מצד אחד ולספק עבודה ברמה מקצועית גבוה מצד שני.

נוכל לספק לך מנעולנים ברמה גבוה בעלי וותק של שנים ארוכות לצד מגוון גדול מאוד של שירותי מנעולנות החל בפריצה וכלה בהתקנת מנעולי כספת לדלתות והתקנת כספות למשרדים.

באתר שלנו תוכלו למצאו מגוון רחב של צילינדרים, מנעולים, כספות ועוד שאנו מספקים, לא מצאת באתר מה שאתה מחפש תמיד תוכל להתקשר אלינו בטלפון 1-800-100-972 ונשמח לעזור

טיפים והמלצות – לבעלי דירות פרטיות באבן יהודה :

הקשחת דלת הכניסה לבית – פורצים רבים פורצים דרך דלת הכניסה לבית ולא כמו שרוב האנשים חושבים שדרך החלונות או הגג וכאלה, דלתות רבות בעלי מנגנונים מתקדמים ניתנים לפריצה בקלות ע"י שבירה של הצלינדר, התקנת מנעול כספת לדלת הכניסה שלך תגביר משמעותית את היכולת של הדלת להגן מפני פריצה, בהתקנת מנעול כספת לדלת אנו מוסיפים צילינדר בעל 3 בריחים ( בנוסף לקיים ) , המשמעות של זה שצריך להפעיל כוח כפול או משולש בשביל לפרוץ את אותה הדלת, ובכך פורצים רבים לא מנסים אפילו לפרוץ אותו וזה חוסך הרבה מאוד כאב ראש.

טיפים והמלצות – לבעלי משרדים באבן יהודה :

התקנת כספת – ראשית נתחיל בזה שהתקנת כספת לא חייבת להיות דבר יקר ( ניתן לראות את המחירים באתר שלנו – כספות ), התקנת כספת בעסק תתן לך שקט נפשי, הרבה בעלי משרדים / עסקים אומרים לנו "עכשיו אני יוכל לישון בשקט", ישנם כיום כספות אשר מתאימות במיוחד למחשבים ניידים, כספות קטנות לתכשיטים ו/או נשק ועוד, יש לך שאלות בנושא התקנת כספת התקשר אלינו בטלפון : 1-800-100-972 ונשמח לעזור

אודות גולד מנעולים

שירותי פריצה 24/4
שירותי פריצה וחילוץ 24 שעות ביממה. 052-5-290-291 טלפון חירום.
שירותים מיוחדים למוסדות ומפעלים.
אנו עובדים עם מגוון רחב של מוצרי מיגון ואבטחה ומציעים פתרונות מיגון חכמים איכותיים ויעילים.
גולד מנעולים מוניטין
גולד מנעולים ושירותי מיגון נוסדה בשנת 1996 ונותנת מגוון פתרונות מיגון למגזר העסקי והפרטי.