ננעלה לכם הדלת? אינכם מצליחים לפתוח את מנעול הסורגים בכניסה לעסק? גולד מנעולים שירותי פריצת מנעולים לכל סוגי הדלתות נשמח לעזור לכם, אנו מספקים שירותי פריצה במינימום זמן הגעה, כך שפורץ מקצועי יגיע אליך בתוך זמן קצר (ככל האפשר) יפרוץ את המנעול ואתה תוכל להמשיך בשיגרה מהר ככל שניתן.

לקבלת פרטים נוספים והזמנת מנעולן שיפרוץ, יסדר, יחליף ויתקן לכם את המנעולים התקשרו 24 שעות לטלפון 1800-100-972 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מנעולני גולד מנעולים יגיעו עד אליך יפתחו לך את הדלת ובמידת האפשר יתקנו לך את המנעול הקיים. במידה והדבר לא יהיה אפשרי נוכל להחליף עבורך את המנעול הקיים בשלל המנעולים המשווקים על ידי חברת גולד מנעולים. בין חברות המנעולים אשר אנו עובדים איתם תוכלו למצוא את החברות המוכרות והידועות באיכותן: מולטילוק, ירדני, שריונית חוסם, עכביש, רב מגן, פלרז

גולד מנעולים ידועה כמי שמעסיקה בשורותיה אך ורק פורצי מנעולים מקצועיים ומציעה לכם את העבודה והשירות הטובים ביותר, מנעולן מקצועי ומנוסה ידע כיצד לגשת אל המנעול שלך ולפתוח אותו בטכניקה הטובה ביותר גם אם במדובר מנעול איכותי ובעל טכנולוגיה מתקדמת.

בנוסף נשמח לספק לכם את השירותים הנילויים של החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, תיקון מנעולים, מכירת מנעולים, שכפול מפתחות אחידים, יצירת מפתחות מאסטר, שינוי קומבינציה בצילינדר.

אנו עובדים עם סוגי המנעולים הבאים: מנעולי כספות, מנגנונים לדלתות פלדה, מנעולי כספת לדלתות פלדה, מנעולים חשמליים, מנעולים חבויים לדלתות עץ, מנעולים חבויים לדלתות אלומיניום, מנעולים לארונות ומגירות, מנעולי תלייה, מנעולי אופניים ואופנועים.

דברים שתמיד ידעת:

  1. אם הדלת נתקעת אל תחכה שהמנעול יישבר, החלף מנעול בהזדמנות הראשונה.
  2.  אל תגרז את המנעול, אבק יכול להצטבר על הגריז ולעשות נזק למנעול.
  3. אם נשארת עם מפתח אחרון למנעול ( וכל השאר כבר אבדו ), גש בהזדמנות הראשונה לשכפל מפתחות.
  4. השתמש במנעולים המתאימים לייעודים, מנעולי לדלתות עץ, מנעולים לדלתות ברזל וכו`

לקבלת פרטים נוספים והזמנת מנעולן לאחד מהשירותים התקשרו 24 שעות לטלפון 1800-100-972 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, גולד מנעולים מקדם הביטחון שלך.

Leave a reply