התקנת צילינדרים

התקנת צילינדרים

מי צריך ומתי צריך להחליף צילינדר?

כמובן שבראש ובראשונה כולנו מיד חושבים שהתקנת צילינדר נעשית אך ורק כאשר זה התקלקל או חורק ויש חשש כי הדלת תיתקע ולא תוכלו לפתוח אותה. כמובן שזו סיבה עיקרית אך זו לא בהכרח הסיבה היחידה אשר בעקבותיה תתבקשו להחליף את צרור המפתחות שבידכם.

התקשרו כעת 24 שעות ביממה לטלפון 1800-100-972 ומנעולן גולד יבוא במהרה ויחליף לכם את הצילינדר בדלת וייתן לכם צרור מפתחות חדש שיאפשר לכם לשוב לישון בשקט ובשלווה.

החלפת צילינדר נעשית במקרים רבים ושונים אותם נמנה כאן:

חילופי דיירים – ביתו הוא מבצרו של האדם ועל כן כאשר מתחלפים דיירים בדירה שכורה רצוי ואף הכרחי בכדי לדאוג לביטחון הרכוש אשר ברשותכם להחליף את הצילינדר בדלת בכדי שדיירים קודמים או אנשים אחרים אשר ברשותם היה מפתח לדירה לא יוכלו להיכנס בקלות לדירתכם ולגנוב ממנה.

קניית דירה חדשה – כאשר קונים בית או דירה חדשה רצוי והכרחי להחליף את הצילינדר מכיוון שזה עבר בין העובדים והקבלנים השונים אשר עשו עבודות בבניין או בדירה וכבר אינכם יודעים ושולטים במי מחזיק במפתחות אשר אמורים להגן על רכושכם הרב אשר נמצא בבית.

פיטוריי עובד – חברות רבות מעניקות גישה מוגבלת למשרדים או לחדרי עבודה לעובדים בודדים אשר הוכשרו לכך ואשר להם מותרת החשיפה לחומר או למוצרים. כאשר ישנו חשש כי המפתחות עברו לאדם אשר אינו מורשה להיכנס או פוטר מעבודתו ורוצים לוודא כי לא יעשה שימוש רע בגישה אשר הוענקה לו. חשוב להחליף באופן מידי את הצילינדרים בדלתות השונות ולאפשר כניסה רק למי שהותרה לו הכניסה.

אובדן מפתחות – לכל אדם קורה לפחות פעם בחיים שהוא מאבד את המפתחות שלו. לכן כאשר מאבדים מפתח חשוב אשר מאפשר גישה נוחה וקלה לגנבים לחדור אל בית העסק או הבית הפרטי שלכם, עדיף וזול להחליף באופן מידי את הצילינדר מאשר להתמודד אחר כך עם אובדן כל רכושכם והחפצים יקרי הערך.

שחיקה ובלאי – כמו לכל דבר בעולם גם למפתחות ולצילינדר יש אורך חיים אשר בבוא היום תידרשו להחליפם מכיוון שאלה התבלו עם השנים כתוצאה משימוש ופתיחות רבות. צילינדר אשר חורק ואינו נפתח בקלות עלול בבוא היום להותיר אותך תקוע מחוץ/ בתוך ביתך מבלי יכולת לפתוח את הדלת. לכן בכל מקרה כזה חשוב כי תזמינו מנעולן גולד אשר יבוא ויחליף את הצילינדר בכדי שזה לא יהווה בפניכם יום אחד מחסום.

החלפת צילינדר פשוטה ומהירה יכולה למנוע מאתנו עוגמת נפש באובדן רכוש אשר קיבלתם בירושה או רכשתם במשך שנים רבות. אל תקלו ראש בחשיבותו של תקינות הצילינדר והבלעדיות שלכם עליו.

התקשרו כעת 24 שעות ביממה לטלפון 1800-100-972 ומנעולן גולד יבוא במהרה ויחליף לכם את הצילינדר בדלת וייתן לכם צרור מפתחות חדש שיאפשר לכם לשוב לישון בשקט ובשלווה.