מנעולן ישר

מנעולן ישר

רוב האנשים מפחדים להותיר את מפתחות הבית והרכב שלהם חשופים מכיוון שהם חוששים שמא אלה יגיעו לאנשים אשר מסוגלים לעשות בהם שימוש לא כשר.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ממנעולן ישר התקשרו כעת לטלפון: 1800-100-972 ומיד מנעולן יהיה בדרך אליכם.

חשש זה גובר כאשר אנו נדרשים לשירותיו של מנעולן שיבוא ויתקן לנו את הצילינדר או ישכפל לנו את המפתח, מכיוון שזה מחזיק גם בידע הדרוש בכדי לשכפל את המפתח או לפרוץ לדירה כאשר הוא רואה בה דברים יקרי ערך אשר אינכם מעוניינים לחשוף אותם בפני אנשים זרים.

טבעי מאוד להירתע ממנעולנים אשר מחזיקים בידע זה ולכן כאשר אתם נדרשים לשירותיו של מנעולן ומהססים לעשות זאת חשוב שתבדקו את יושרו. מנעולן ישר מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך אשר מאשרת על ידי משטרת ישראל כי אדם זה הוא אדם המורשה לעסוק בתחום ואין דופי בעברו אשר מצריך לחשוד בו.

מנעולן גולד הוא מנעולן ישר אשר יבוא אליכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ויבצע עבורכם החלפת צילינדרים ופריצה לדלתות. מנעולן גולד משתמש אך ורק בחלפים מקוריים וחדשים אשר יוצאו מהקופסה ליד הלקוח כך שהוא יכול להיות בטוח כי כל המפתחות אשר שייכים לצילינדר נמצאים ברשותו לאחר ההתקנה.

מנעולן ישר מבית חברת גולד יכול לפתוח עבורך את כל סוגי המנעולים: מנעולי דלתות, מנעולי רכב, מנעולי כספות, תיבות, תיקי מסמכים ועוד. כמו כן כל מנעולן מבית חברת גולד מנעולים נושא עימו שלל רחב של סוגי מנעולים אשר יתאימו לכל דלת אשר קיימת בשטח. מנעולן גולד מנעולים יעניק לכם שלל פתרונות יצירתיים בזמן אמת מהידע הרחב אשר רכש בשנותיו הרבות בתחום המנעולנות.

חשוב לנו כי לקוחותינו יהיו מרוצים ולכן כל פורץ מבית מנעולן גולד מנעולים מצויד במגוון רחב של ציוד ייעודי וייחודי לטיפול בדלתות שונות שיאפשרו לו לפתוח את הדלת שברשותכם ולהחליף לה את הצילינדר ללא שריטות וללא צורך בהפעלת כוח והותרת סימנים על גבי גוף הדלת או הרכב. אנו מספקים מענה מידי לכל קריאה לפתיחת או פריצת דלת בכדי למנוע מלקוחותינו כמה שפחות עוגמת נפש והרגשת חוסר אונים כתוצאה מהדלת התקועה.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ממנעולן ישר התקשרו כעת לטלפון: 1800-100-972 ומיד מנעולן יהיה בדרך אליכם.