פריצת דלתות

פריצת דלתות

פריצת דלתות משמעותה פתיחת דלת אשר אינכם יכולים לפתוח אותה בקלות מכיוון שהמפתח נתקע או נשבר בה, אבד, נגנב או פשוט הפסיק לעבוד. כמו כן לעיתים הלשונית של הדלת נתקעת ומסרבת להיפתח וגם לשם כך תידרשו להזמין מנעולן גולד מנעולים.

להזמנת גולד מנעולים בכל בעיה או צרה בדלת או כל מנגנון נעילה אחר ניתן להתקשר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לטלפון: 1800-100-972 ומיד מנעולן יהיה בדרך אליכם.

מתי אנו זקוקים לפריצת דלתות?

מפתח שאבד – מנעולן גולד מנעולים יגיע ישירות לביתך ויפרוץ עבורך את הדלת התקולה במהרה. בנוסף יוכל המנעולן לתקן עבורך את הדלת ולהחליף בה את החלק הגורם לבעיה ואף לשכפל מפתחות נוספים במקום.

דלת שנטרקה – לעיתים דלתות נטרקות בחוזקה ולאחר מכן מסרבות להיפתח. בכדי לפתוח את אותה הדלת מבלי לגרום לה לנזק חיצוני שיהרוס אותה צריך להזמין מנעולן גולד מנעולים שיבוא במהרה יפתח את הדלת ויחליף את המנגנון שניזוק כתוצאה מהטריקה או מהשימוש הרב שכבר נעשה בו.

מנעול מקולקל – מנעולים אינם מתקלקלים סתם או שהם בלויים ועבדו הרבה או שהם ניזוקו כתוצאה מהצטברות אבק. אם הפתיחה באמצעות המפתח היא קשה רצוי כי תחליפו את הצילינדר במהרה כדי שלא תגיעו למצב בו המפתח נשבר בתוכו ואז זו כבר בעיה יותר רצינית לפתוח את הדלת בקלות מבלי להפעיל עליה לחץ. בכדי למנוע את המאבק המיותר בדלת שסך הכל המנגנון בה קצת שחוק ועייף הזמינו מנעולן גולד מנעולים שיבוא ותוך כמה דקות יחליף לכם את הצילינדר שבדלת. שימון צירים הוא פתרון זמני שבסופו של דבר גורם לנזק רב יותר מכיוון שהאבק והלכלוך אוהבים להידבק אליו וכך תוקעים את המנעול.

דלת שנפרצה – דירה או עסק אשר פרצו אליהם והסבו בעת הפריצה נזק למנעול הדלת ולצילינדר דורשת הזמנה מידית של מנעולן גולד מנעולים שיבוא יסדר את הדלת יכוון אותה ויחליף את המנגנונים אשר ניזוקו בעת הפריצה. במידה והדלת אינה ברת תיקון אנו בגולד מנעולים מספקים גם שירותי התקנת דלתות חדשות של מגוון החברות המובילות בשוק.

פריצה בעת צרה – לצערנו פניות רבות אשר מגיעות לגולד מנעולים הן בעקבות כך שילדים או קשישים נותרו נעולים מאחורי דלתות ויש לחלצם באופן מידי, פניות נוספות הן עקב מצבי חירום כגון שריפות או כל חשש בריאותי אחר לאדם אשר נמצא מאחורי הדלת. גולד מנעולים נענית באופן מידי לקריאות אלו בכדי להציל חיים ולקצר את המצב הלא נעים ועוגמת הנפש הנגרמת לאדם התקוע.

להזמנת גולד מנעולים בכל בעיה או צרה בדלת או כל מנגנון נעילה אחר ניתן להתקשר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לטלפון: 1800-100-972 ומיד מנעולן יהיה בדרך אליכם.