מנעולן פורץ גבעת שמואל

מנעולן פורץ גבעת שמואל,

גר בדירה שכורה בגבעת שמואל? סטודנט? הדלת שברשותך ישנה וקשה לך לסובב בה את המפתח? אם ברצונך לתקן או להחליף מנעול בדירה אשר אתה גר בה התקשר למנעולן פורץ בגבעת שמואל מבית חברת גולד מנעולים אשר יבוא ויסדר לך במהרה ובמחירים נוחים את הדלת.

להזמנת שירותי מנעולן פורץ בגבעת שמואל והסביבה התקשרו עכשיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לטלפון: 1800-100-972 וגולד מנעולים יגיעו אליכם במהרה.

חברת גולד מנעולים ממליצה לכל אדם אשר עבר לגור בדירה שכורה ולפניו גרו והשתמשו אנשים רבים באותו המנעול והמפתח להחליף את הצילינדר וליצור מערכת נעילה שאתם שולטים בה ובטוחים מי מחזיק ביכולת לחדור אל החלל הפרטי שלכם. רבות מהפריצות לדירות שכורות נעשות על ידי מפתחות אשר התגלגלו והגיעו לידיים לא טובות כך שכשאתם לא בבית כל שנותר לאדם שמחזיק במפתח לדירתכם הוא להיכנס בקלות ובשקט ולקחת מכל הבא ליד ללא קושי או מגבלה מצדו.

מנעולן פורץ בגבעת שמואל והסביבה מתמודד מידי יום עם קריאות רבות להחלפת ותיקון מנעולים אשר נפרצו באופן דומה אך בעליהם השכילו לעשות זאת רק לאחר שנגרם לה כבר הנזק. התעקשו בפני בעל הדירה להחליף את המנעול לאחר החלפת הדיירים. כמו כן אנו מטפלים גם במנעולים תקועים, בדלתות ישנות, שיכפול מפתחות נוספים לדיירים וכמו כן יצירת מפתחות עבור דלתות אשר מפתחותיהם אבדו.

גולד מנעולים היא לא עוד חברת מנעולנות. המנעולנים שלנו מצויים תמיד ברחובות גבעת שמואל ויגיעו אליך לרחבת אילן או לכל אזור אחר ברחבי העיר ויסייעו לך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

לעיתים תכופות אנו נקראים לחניוני האוניברסיטה שם אנו מסייעים לאנשים אשר רכבם ננעל ואינם מצליחים לפתוח אותו. מלבד העיסוק היומיומי בגולד מנעולים בפריצת דלתות רכבים ובתים אנו גם מספקים שירותי התקנת עיניות בדלתות, התקנת דלתות חדשות, התקנת כספות, שיכפול שלטים ומפתחות לבית ולרכב ועוד…לכן אם ברצונכם לקבל שירות איכותי, אמין ומהיר ממנעולן מקצועי בגבעת שמואל שעבר הכשרה מקיפה וצבר ניסיון של שנים רבות בתחום המנעולנות וכבר ראה ופתר כל בעיה התקשרו אלינו. גולד מנעולים שמה לה לדגש להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר במחירים ללא תחרות.

להזמנת שירותי מנעולן פורץ בגבעת שמואל והסביבה התקשרו עכשיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לטלפון: 1800-100-972 וגולד מנעולים יגיעו אליכם במהרה.

אודות גולד מנעולים

שירותי פריצה 24/4
שירותי פריצה וחילוץ 24 שעות ביממה. 052-5-290-291 טלפון חירום.
שירותים מיוחדים למוסדות ומפעלים.
אנו עובדים עם מגוון רחב של מוצרי מיגון ואבטחה ומציעים פתרונות מיגון חכמים איכותיים ויעילים.
גולד מנעולים מוניטין
גולד מנעולים ושירותי מיגון נוסדה בשנת 1996 ונותנת מגוון פתרונות מיגון למגזר העסקי והפרטי.